Skip to main content

Reach® — щітки для догляду за ротовою порожниною

Про зубні щітки REACH®

Високоякісні засоби REACH® для догляду за порожниною рота відповідають прогресивним вимогам у сфері стоматології та гігієни.

Зубні щітки REACH® — результат науково-дослідних розробок компанії Johnson & Johnson. Регулярні інновації сприяють отриманню нової продукції, наділеної різноманітними характеристиками.

У 1977 році провідні стоматологи й інженери створили першу щітку REACH®. Особливістю виробу стала головка, розміщена під 30-градусним кутом до ручки, виконаної за аналогією з формою стоматологічного інструменту. Запропонована конструкція допомагає досягати важкодоступної поверхні задніх зубів, де карієс з'являється найчастіше. Завдяки різнорівневій щетині, чим виділяється зубна щітка REACH®, стало можливим ретельне очищення простору між зубами. Оскільки в різних людей чутливість зубів і ясен неоднакова, виробник передбачив можливість вибрати щітку одного з трьох ступенів жорсткості: м'яку, середню або жорстку. Для уникнення пошкоджень зубної емалі та ясен, щетинки виробу за рекомендаціями стоматологів закруглені та відполіровані лазером. Контроль руху щітки та її маневреність у використанні досягаються завдяки комфортній формі ручки з гумовою накладкою.