Skip to main content

Візин® Класичний - спілкуйтеся очима!

Неприємні відчуття і почервоніння очей можуть спричинити зовнішні чинники - пил, хлорована вода, тривале читання і водіння, алергія, косметичні засоби. Якщо причина почервоніння і набряку очей - одна з вищезазначених, можна швидко зняти ці симптоми за допомогою судинозвужувального препарату Візин® Класичний.

Візин® Класичний полегшує набряк та почервоніння очей унаслідок помірного подразнювального впливу та алергічного кон’юктивіту.​

Рекомендації щодо використання Візин® Класичний

Краплі для очей Візин® Класичний рекомендується використовувати при виникненні почервоніння та набряку очей, які спричинені зовнішніми подразними факторами або алергією.

  • Візин® Класичний дозволяється використовувати дорослим і дітям з 2х до 6 років за призначенням лікаря. Денна доза - до чотирьох разів на день по 1-2 краплі препарату в кожне око.

Самолікування може нашкодити вашому здоров'ю. Перед закапуванням очей рекомендується ознайомитися з інструкцією для медичного застосування препарату.

При збереженні негативних симптомів протягом 48 годин слід припинити використовувати краплі Візин® Класичний і звернутися до офтальмолога. Не слід застосовувати Візин® Класичний безперервно більше 4-х днів без консультації з лікарем.

Завантажити інструкцію для "Візин® Класичний у флаконі, 15мл"

Візин® Класичний - спілкуйтеся очима!

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

РП № UA/11541/01/01 від 28.03.2016