Skip to main content

Тизин® Ксило допомагає зняти закладеність носа вже через 5-10 хвилин*

Ринітом (нежитем) називається запальний процес, який розвивається у слизовій оболонці носа. Найчастіше він є ознакою застудного захворювання або грипу. В останньому випадку нежить нерідко супроводжують озноб, відчуття сухості в області носоглотки та іноді свербіж у носових каналах і чхання. Поширеними явищами під час гострого риніту виступають закладеність носа та утруднення дихання. Кожен, хто не розлучається з носовими хустинками і зазнає дискомфорт, пов'язаний із закладенням носа, задається питанням: «Як побороти нежить?» Рішенням можуть стати назальні краплі або назальні спреї.

Тизин® Ксило — це препарат у формі спрею, який призначений для зняття набряку і закладеності носа.

Активна діюча речовина - ксилометазоліну гідрохлорид, — яка входить до складу препарату, полегшує носове дихання, зменшуючи набряк слизової оболонки і покращуючи виведення секреції1. На практиці назальний спрей застосовується у складі комплексного лікування гострого, або загострення хронічного риніту, незалежно від причин виникнення хвороби. Ксилометазолін, який є Альфа-адреностимулятором, сприяє звуженню кровоносних судин, що проявляється зменшенням набряку. Завдяки такому ефекту, Тизин® Ксило також використовується для лікування риніту, який має алергічну природу.

Тизин® Ксило допомагає зняти закладеність носа вже через 5-20 хвилин, ефект зберігається до 10 годин*​.

Завантажити інструкцію для "Тизин® Ксило" Спрей

Завантажити інструкцію для "Тизин® Ксило" Краплі

1Для симптоматичного полегшення закладеності носа при гострому нежиті, пов'язаному із застудою та грипом, синуситі, алергічному та неалергічному риніті.

* Згідно інструкції для застосування препарату. ТИЗИН® КСИЛО краплі назальні, розчин 0,1 % по 10 мл у флаконі. РП № UA/4817/01/02 від 15.12.2016. ТИЗИН® КСИЛО спрей назальний, розчин 0,1 % по 10 мл у флаконі. РП № UA/8179/01/02 від 15.12.2016.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.