Skip to main content

Тизин® Ксило — експерт у лікуванні нежитю*!

Ринітом (нежитем) називається запальний процес, який розвивається у слизовій оболонці носа. Найчастіше він є ознакою застудного захворювання або грипу. В останньому випадку нежить нерідко супроводжують озноб, відчуття сухості в області носоглотки та іноді свербіж у носових каналах і чхання. Поширеними явищами під час гострого риніту виступають закладеність носа та утруднення дихання. Кожен, хто не розлучається з носовими хустинками і зазнає дискомфорт, пов'язаний із закладенням носа, задається питанням: «Як побороти нежить?» Рішенням можуть стати назальні краплі або назальні спреї.

Тизин® Ксило — це препарат у формі спрею, який призначений для зняття набряку і закладеності носа.

Активна діюча речовина - ксилометазоліну гідрохлорид, — яка входить до складу препарату, полегшує носове дихання, зменшуючи набряк слизової оболонки і покращуючи виведення секреції1. На практиці назальний спрей застосовується у складі комплексного лікування гострого, або загострення хронічного риніту, незалежно від причин виникнення хвороби. Ксилометазолін, який є Альфа-адреностимулятором, сприяє звуженню кровоносних судин, що проявляється зменшенням набряку. Завдяки такому ефекту, Тизин® Ксило також використовується для лікування риніту, який має алергічну природу.

Тизин® Ксило швидко (ефект настає через 5-10 хвилин*) і надовго (до 10 годин) усуває закладеність носа під час нежитю різного походження1

Для назальних спреїв характерна зручність застосування і досягнення швидшого ефекту під час простудних і алергічних захворювань. Основними перевагами такої форми лікарського препарату є точність дозування, що дає змогу пацієнтові економно використовувати подібний засіб, який має досить високий профіль безпеки1.

Завантажити інструкцію для "Тизин® Ксило" Спрей

Завантажити інструкцію для "Тизин® Ксило" Краплі

1Для симптоматичного полегшення закладеності носа при гострому нежиті, пов'язаному із застудою та грипом, синуситі, алергічному та неалергічному риніті.

* Під «експертом у лікуванні» розуміють препарат, початок дії якого згідно з інструкцією із застосування спостерігається зазвичай через 5-10 хвилин. Під лікуванням розуміють судинозвужувальну дію препарату для симптоматичного полегшення закладеності носа при гострому нежиті, пов'язаному із застудою та грипом, синуситі, алергічному та неалергічному риніті.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.