Skip to main content

Засоби для допомоги при симптомах грипу та застуди РИНЗА®

Далеко не кожен може дозволити собі хворіти кілька днів удома, лежачи в ліжку і нічого не роблячи. Сучасний ритм життя диктує необхідність завжди бути активними і зібраними. Тому застуда може стати перешкодою на шляху до кар'єрного росту і самовдосконалення, продуктивного відпочинку з сім'єю, участі у справах дітей. Всі по-різному хворіють на простудні захворювання. Діти зазвичай застуджуються частіше, ніж дорослі, і хворіють не рідше 4-6 разів на рік. Частота захворюваності на ГРЗ у дорослих істотно відрізняється і багато в чому залежить від імунного статусу. При виникненні простудних захворювань і грипу велике значення має стан місцевого імунітету. Його основою є імуноглобуліни, які знаходяться на поверхні слизових оболонок і відповідають за захист дихальних шляхів від хвороботворних мікробів. Простудні захворювання часто спричинюють умовно-патогенні бактерії, наприклад, стафілококи. Іншими збудниками ГРЗ є: стрептококи, пневмококи, синьогнійна паличка. Бактеріальні застуди за відсутності лікування можуть переходити у хронічні форми захворювань: фарингіт, тонзиліт, гайморит, бронхіт та ін. Застуд вдається уникнути далеко не завжди, навіть людям з відмінним здоров'ям. Це пов'язано з різною вірулентністю мікробів, неможливістю повністю виключити контакти з хворими у період епідемій, сезонними коливаннями імунного статусу тощо. Тому питання лікування залишається актуальним для всіх.

Що робити, якщо застуда виникла?

Лікувати причину застуд складно. Це пов'язано з тим, що не завжди виходить виявити збудник захворювання. Для лікування деяких ГРВІ противірусних засобів ще не винайдено, а імуномодулятори недостатньо вивчені, і можуть застосовуватися тільки після відповідного імунологічного обстеження. Тому симптоматичне лікування простудних захворювань є цілком виправданим.

Таблетки РИНЗА®. Це препарат, який містить парацетамол і кофеїн, а також фенілефрин і фенірамін 2. Ці активні компоненти допомагають подолати симптоми застуди у дорослих: підвищення температури, головний біль, нежить, біль у м'язах, слабкість. Таблетки зручно застосовувати на роботі або вдома, під час поїздки та в будь-якій іншій ситуації.

Своєчасно розпочати лікування симптомів застуди - значить повернутися до звичної діяльності раніше, уникнути тривалого перебування в ліжку та сильного нездужання. Препарати лінійки РИНЗА® можуть використовуватися як під час гострих вірусних, так і бактеріальних респіраторних інфекцій, які супроводжуються нежитем, підвищенням температури, головним болем та болем у м'язах, загальною слабкістю.

Завантажити Інструкцію Для "Таблеток від грипу Ринза®"

1 Кофеїн підсилює дію парацетамолу. «Кофеїн прискорює абсорбцію і підсилює аналгетичний ефект ацетамінофену» Бертольд Реннер, д-р мед, Джефф Кларк, FCB, Тім Граттан, FCB, Ангеліка Бейзал, Крістіан Мюллер, д-р мед, Ульріке Вернер, д-р наук, Герд Кобал, д-р мед і Кай Бруне, д-р мед, Опубліковано 18 квітня 207 року в виданні The Journal of Clinical Pharmacology

2 Згідно з інструкцією для медичного застосування препарату

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

РП № UA/2078/01/01 від 14.11.2019