Skip to main content

PENATEN® Дитяча косметика №1 в Німеччині

*За даними Nielsen, обсяг продажів в натуральному та грошовому виразі, дитяча косметика, Німеччина, МАТ 2017 рік, тиждень 47

Якість Penaten® крізь віки.

Історія Бренду Penaten® налічує більше 110 років!

Захист малюка – перший обов’язок батьків. І в різні часи турбота про дитячу шкіру виявлялась по-різному. Так в античній Греції своїх новонароджених купали в вині, щоб перевірити здоров’я малюків. А в давній Месопотамії намагались захищати тендітну шкіру малюків мазями з конячої шкіри. В європейському середньовіччі, навпаки, робили ванночки з сіллю, пелюстками троянд та медом.

На жаль, жодна з цих спроб не вінчалась успіхом аж до кінця 19 ст., коли продавець аптекарських та господарчих товарів, Макс Різ розпочав пошуки формули для захисту ніжної шкіри немовляти. Завдяки довгим пошукам, експериментам та непохитній вірі  успіх, Макс знаходить рішення з жиром, здобутим з овечої вовни. Цей крем довго не стирається і відштовхує вологу, так що надійно захищатиме немовля від появи ран. 17 вересня 1904 року винахідник патентує «консервант шкіри крем PENATEN» в Берліні і того ж дня засновує фірму PENATEN.

Дуже скоро стає зрозуміло, що Макс Різ з кремом PENATEN® потрапив в саму точку. У 1929 вже продаються 436000 банок - і це при тому, що спочатку були заплановані тільки 10000. 10-ма роками пізніше виробництво зросло в 13 разів: в 1939 продається 6 019 000 баночок крему.

У догляді за немовлям відбувається багато нововведень. Тепер є книги по догляду за немовлятами та застосовується цілий ряд правил. Наприклад, малюки повинні купатися раз в день. Сповивати чистими, кип'яченими пелюшками до кожного годування. В 1935 році знято фільм «Чому дитина кричить». Тема: правильна захист від ран і подразнень.

В 50-ті роки 20 ст. Лінійку продукції розширюють вже нащадки Макса Різа, його сини Альфред і Макс і добавляють олійки, присипку та м’яке дитяче мило.

В 1978 році PENATEN® запускає вологі салфетки, щоб задовільнити потребу матусь мати продукцію, що економить час.

Щоб інформувати не тільки матерів, а й акушерок, дитячих медичних сестер і пологові відділення в лікарнях про правильний догляд за шкірою немовляти, PENATEN® засновує професійну сервісну групу PENATEN® в 1983 році. Тут співпрацюють експерти з області догляду і здоров'я, а також медичні сестри, дитячі медичні сестри, акушерки, викладачі професій по догляду за немовлятами і т.д.

1986 - PENATEN® СТАВ ЧАСТИНОЮ СІМ'Ї JOHNSON & JOHNSON

Турбота про немовля в Німеччині одразу ж асоціюється з PENATEN®. З цієї причини корпорація Johnson & Johnson приймає PENATEN® до складу концерну.

Як частина Johnson & Johnson, PENATEN® починає проводити ще більше досліджень, так що розробляється багато нових і якісних продуктів. PENATEN® залишається вірним принципам винахідника Майка Різа: потреби немовлят і малюків - на першому місці.

Щодня наші експерти працюють у всьому світі, щоб вдосконалювати PENATEN® для немовлят і матусь!

Кілька поколінь виросли в Німеччині, використовуючи продукцію бренду Penaten®

Крем Penaten® в синій залізній баночці став справжнім символом догляду, турботи і лікування шкіри.