Skip to main content

o.b.® ПОЧУВАЙСЯ ВПЕВНЕНО НАВІТЬ У «ЦІ» ДНІ!

Інформація про тампони o.b.®

Життя сучасної жінки настільки динамічне, що його складно уявити без надійних гігієнічних засобів — тампонів. Відмовитися від них — означає позбавити себе багатьох задоволень у «критичні дні». У відпустці можна залишитися без пляжу, в урочистий день — без сукні, що облягає тіло. Більше 60 років тампони для жінок o.b.® (Обі) допомагають насолоджуватися життям у будь-який день.

Тампони o.b.® — це ...

 

  • Простота введення. Сучасна технологія Smooth Technology* дозволяє зробити жіночі тампони o.b.® PROCOMFORT™ дуже гладенькими. Завдяки цьому із введенням і витяганням тампона проблем не буде. Шовковистим покриттям SilkTouch™ забезпечені всі види тампонів o.b.® PROCOMFORT™.
  • Оптимальний комфорт. Кожна жінка зможе вибрати для себе тампони o.b.®, що ідеально підходять за розміром та інтенсивністю виділень. У будь-якому випадку, завдяки покриттю SilkTouch™, максимальний комфорт під час використання забезпечений.
  • Надійність захисту. Щоб уникнути протікань, експерти o.b.® розробили спеціальні спіралеподібні жолобки FluidLock, які ефективно спрямовують рідину всередину тампона. Завдяки цьому винаходу тампони для жінок o.b.® вбирають ретельно по всій поверхні.

З лінії o.b.® ви зможете вибрати найбільш підходящі засоби для того, щоб забезпечити надійний захист від протікань і вдень, і в нічний час доби.

Експерти o.b.® постійно вдосконалюють рівні захисту й комфорту жіночих гігієнічних засобів. Професійний підхід підтверджують численні дослідження, випробування, опитування споживачів. Виробництво побудовано відповідно до найвищих стандартів якості «Джонсон і Джонсон». У процесі виготовлення, на кожному етапі, продукція проходить низку процедур контролю.

Ми завжди враховуємо кожен відгук споживачів. Адже головна мета — забезпечити жінкам максимальну якість, захист і комфорт. З упевненістю можна сказати, що o.b.® допомагає кожній жінці стати більш сміливою, вільною та впевненою в собі.

* Смуз Текнолоджі