Skip to main content

o.b.® ПОЧУВАЙСЯ ВПЕВНЕНО НАВІТЬ У «ЦІ» ДНІ!

Кожна жінка зможе вибрати для себе тампони o.b.®, які ідеально підходять за розміром та інтенсивністю виділень.

Тампони o.b.® — це...

Простота введення.

  • Сучасна технологія Smooth Technology дозволяє зробити тампони o.b.® PROCOMFORT™ дуже гладкими. Завдяки цьому з введенням і вийманням тампона проблем не буде.

Оптимальний комфорт.

  • Шовковисте покриття SilkTouch™ мають усі види тампонів o.b.® PROCOMFORT™. Максимальний комфорт під час використання забезпечено.

Надійність захисту.

  • Технологія StayDry дозволяє нитці залишатися сухою для додаткового відчуття чистоти.
  • Усі тампони o.b.® оснащені спіралеподібними жолобками для надійного захисту.
  • Технологія Dynamic Fit™ дозволяє тампону адаптуватися до вигинів тіла, швидше розкриваючись угорі.
  • ахисні крильця SilkTouch™ у лінійці o.b.® Extra Defence забезпечують екстразахист як удень, так і вночі. Розкриваючись, крильця спрямовують усю рідину всередину тампона.

Із лінії o.b.® Ви зможете вибрати ті, які Вам найбільше підходять, щоб забезпечити надійний захист від протікань і вдень, і в нічний час доби.

Експерти o.b.® постійно вдосконалюють рівні захисту й комфорту жіночих гігієнічних засобів. Професійний підхід підтверджують численні дослідження, випробування, опитування споживачів. Виробництво побудовано відповідно до найвищих стандартів якості «Джонсон і Джонсон». У процесі виготовлення, на кожному етапі, продукція проходить низку процедур контролю.

Ми завжди враховуємо кожен відгук споживачів. Адже головна мета — забезпечити жінкам максимальну якість, захист і комфорт. З упевненістю можна сказати, що o.b.® допомагає кожній жінці стати більш сміливою, вільною та впевненою в собі.