Skip to main content

Інструкція для застосуванню Гумки жувальні НІКОРЕТТЕ®

Як правильно жувати гумку жувальну НІКОРЕТТЕ®

Підберіть підходяще дозування

Як підібрати підходяще дозування

Людині з сильною залежністю, яка звикла курити на добу понад 20 сигарет, слід починати терапію з жувальної гумки Нікоретте® в дозуванні 4 мг. Потім можна перейти на «жуйку» з 2 мг нікотину. Тим, хто має низький рівень залежності і викурює менше 20 сигарет за день, підійде нікотинова «жуйка» на 2 мг.

Початкова терапія
Період часу Пластир Жувальна гумка 2 мг
Перші 6 – 12 тижнів 1 пластир
25 мг/16 годин (1 етап)
щоденно
За потреби.
Рекомендується 5 - 6 жувальних гумок 2 мг на добу
Відмова - спосіб 1
Наступні 3 – 6 тижнів 1 пластир
15 мг/16 годин
(2 етап) щоденно
Продовжувати застосовувати жувальні гумки 2 мг за потребою
Наступні 3 – 6 тижнів 1 пластир
10 мг/16 годин
(3 етап) щоденно
Продовжувати застосовувати жувальні гумки 2 мг за потребою
До 9 місяців після початку застосування комбінованої терапії --------------- Поступове відмова від жувальної гумки 2 мг
Відмова - спосіб 2
До 9 місяців після початку застосування комбінованої терапії --------------- Поступове відмова від жувальної гумки 2 мг

Режим дозування

Кількість використовуваних пластинок жувальної гумки залежить від обраного способу кинути курити. Режим дозування вибирається згідно з такою інструкцією.

При бажанні повністю відмовитися від сигарет в перші 3 місяці використовують в середньому від 8 до 12 (але не більше 24) нікотинових «жуйок» Нікоретте® на добу, застосовуючи препарат під час кожної появи гострого бажання закурити. Через 12 тижнів починають поступово зменшувати кількість жувальних гумок. Після зменшення кількості пластинок до 1-2 на добу прийом слід припинити.

При бажанні скоротити кількість викурених сигарет «жуйку» використовують між епізодами куріння, щоб подовжити інтервал між вживанням тютюнової продукції. Якщо впродовж 1,5 місяців не вдалося зменшити добову кількість сигарет, рекомендується відвідати фахівця для коригування схеми лікування.

Асортимент смаків Нікоретте®

Жувальна гумка Нікоретте® випускається в трьох смакових варіантах: «Зі смаком свіжої м'яти», «Зимова м'ята» і «Зі смаком свіжих фруктів». Препарат представлений у двох дозуваннях, що дає змогу підібрати найбільш відповідний варіант для конкретного етапу відмови від куріння.

В одній пачці жувальної гумки міститься 6, 15, 30 або 105 квадратних пластинок, вкритих оболонкою. У кожній пластинці нікотинової «жуйки» міститься нікотин-полімерний комплекс у дозуванні, що відповідає 2 або 4 мг нікотину. Основою жувальної гумки є суміш різних видів воску, смол та інших вуглеводнів (близько 60%) і карбонату кальцію (не більше 40%).

Зимова м'ята1, 4 і 2 мг Зі смаком свіжих фруктів, 4 і 2 мг Зі смаком свіжої м'яти, 4 і 2 мг

1 Нікотиновмісна жувальна гумка / К. Доуерті та співавтори // Застосування нікотинової жувальної гумки та набір ваги після відмови від куріння / «J Consult Clin Psychol». − 1996. − 64. − С. 799−807.
2 В разі оцінювання лікарем користі вище ризику.
3 Гарві А. зі співавт. Ефект застосування нікотинової жувальної гумки в залежності від тяжкості нікотинової залежності / «Nicotine Tob Res». − 2008. − 2. − С. 53–63.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.