Skip to main content

МЕТРОГІЛ ДЕНТА®

Про препарат

Комбінація діючих речовин, що входять до складу МЕТРОГІЛ ДЕНТА®, чинять протимікробну дію, знімаючи запалення в порожнині рота *.
Гель для ясен МЕТРОГІЛ ДЕНТА® здатний проникати в пародонтальні кишені **. Форма МЕТРОГІЛ ДЕНТА® у вигляді гелю дає змогу пацієнтові самостійно застосовувати цей препарат для профілактики та лікування запалень ясен після консультації з лікарем стоматологом.

Лікувальні властивості гелю МЕТРОГІЛ ДЕНТА®

Сприяє усуненню причини захворювання. Гель МЕТРОГІЛ ДЕНТА® пригнічує патогенні мікроорганізми, які можуть спричиняти інфекційно-запальні захворювання ротової порожнини і тому активно застосовується в терапевтичній стоматології, а також широко застосовується при хірургічному втручанні (наприклад, після видалення зуба). Препарат сприяє усуненню причин запалення, а не просто маскує його симптоми.

Можливість використання гелю для ясен в дитячому віці. Препарат може застосовуватися для лікування пацієнтів віком від 18 років.

Надійний профіль безпеки. Стоматологічний гель показаний до застосування починаючи з 18-річного віку.

Дія. Курс лікування гелем МЕТРОГІЛ ДЕНТА® становить 7-10 днів. При цьому виражений ефект від застосування гелю настає вже через 3 дні: зменшується біль в яснах, знижується їхня кровоточивість ***.

Широкий спектр дії. МЕТРОГІЛ ДЕНТА® дієвий при лікуванні більшості запальних та інфекційних захворювань порожнини рота *. Гель застосовується в терапевтичній, ортопедичній та хірургічній стоматології.

*а) Грудянов А.І., 1997; Мельничук Г. М., Рожко М.М., Завербний Л.В. Гінгівіт, пародонтит, пародонтоз: особливості лікування. Учб. посібник - Івано-Франківськ, 2011. - с.130). б) Згідно з інструкцією для застосування.

** Грудянов А.І., Овчіннікова В.В. Центр пародонтології ЦНДІС МОЗ РФ // Запальні захворювання порожнини рота: сучасні підходи до профілактики та лікування, Фармвестник.

*** Зникнення кровоточивості та хворобливості ясен у більшості хворих гінгівітом через 3 дні використання гелю МЕТРОГІЛ ДЕНТА® (Лікування та профілактика хвороб пародонту. Грудянов А.І., д. м. н., Професор, завідувач відділенням пародонтології Центрального науково-дослідного інституту стоматології та щелепно-лицьової хірургії МОЗ РФ / / Consilium provisorum. - № 6 . - Том 1. - 2001.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

МЕТРОГІЛ ДЕНТА