Skip to main content

Способи відбілювання зубів

Згідно з недавнім соціологічним дослідженням відбілювання зубів є однією з найбільш затребуваних косметичних процедур у стоматологічних клініках. З появою нових технік відбілювання зубів на дому ця процедура стала ще популярнішою.

Відбілювання зубів у стоматолога

Ваш стоматолог може виконати професійне відбілювання. Під час цієї процедури лікар наносить на зуби сильнодійні сполуки, дотримуючись необхідних заходів обережності для того, щоб захистити ваші ясна і зуби від пошкоджень. Подібні процедури значно освітлюють зуби, можливо навіть отримати результат на 10 тонів біліше. Проте відбілюванню піддаються тільки вісім передніх зубів.

Відбілювання зубів у домашніх умовахх

Відбілювачі для домашнього використання доступні в будь-якій аптеці і є доступною і популярною альтернативою професійним процедурам. Серед варіантів, які варто розглянути, є: відбілювальні ополіскувачі для рота, відбілювальна зубна паста, відбілювальні смужки, капи з гелем і відбілювальна жувальна гумка. Всі ці методи застосовуються на дому без контролю стоматолога, фахівці з естетичної стоматології вважають їх в цілому безпечними. Проте якщо ви підозрюєте, що страждаєте захворюванням ясен, зубів або ротової порожнини, або подібне захворювання вже було діагностовано, то вам слід проконсультуватися зі стоматологом. Обов'язково дотримуйтесь інструкцій на упаковці. При появі будь-яких побічних ефектів, наприклад чутливості зубів, повідомте про них вашого стоматолога.