Skip to main content

5 продуктів і напоїв, які допоможуть зберегти білий колір ваших зубів

Спробуйте додати до вашого раціону ці продукти. Вони не тільки поживні, але і допомагають зберегти білий колір ваших зубів.

ВІДБІЛЮВАЧ ЗУБІВ № 1: цвітна капуста

Це один з тих продуктів, які потребують тривалого пережовування, а отже, він корисний для зубів. Чим довше ви пережовуєте їжу, тим більше слини виробляється. Слина – це природний очищувач зубів, вона допомагає зберегти їх блиск.

ВІДБІЛЮВАЧ ЗУБІВ № 2: полуниця

Так, ці ягоди – темного кольору, але вони багаті речовиною, відомою як яблучна кислота. Вона природним чином відбілює зуби.

ВІДБІЛЮВАЧ ЗУБІВ № 3: сир

Мама казала вам пити молоко, щоб кістки були міцнішими, а зуби білішими. І вона була права. У таких молочних продуктах, як сир, йогурт і молоко, міститься молочна кислота і мінерал кальцій, що зміцнює емаль, завдяки яким зуби стають міцнішими і білішими. При пережовуванні сиру також виробляється слина, яка змиває частинки їжі, що забруднюють зуби.

ВІДБІЛЮВАЧ ЗУБІВ № 4: яблука

Ці фрукти, як і хрустку моркву, доводиться довго пережовувати, а це хороша і очищаюча вправа для вашого рота. За такого природного чищення з рота видаляються частинки їжі, а зуби залишаються білими.

ВІДБІЛЮВАЧ ЗУБІВ № 5: селера

Багаті клітковиною фрукти і овочі не лише містять мало калорій і багато поживних речовин, але ще й допомагають зберігати білизну зубів і здоров'я ясен.