Skip to main content

LISTERINE®

Про Ополіскувачі для ротової порожнини LISTERINE®

LISTERINE® — це єдиний ополіскувач, який забезпечує ефективний контроль над розмноженням бактерій у ротовій порожнині завдяки активній антибактеріальній формулі, що здатна проникати всередину біоплівки і руйнувати її.

Дослідження показали, що LISTERINE®:

  • «LISTERINE® — ополіскувач №1 в світі»1.
  • Знищує 99% шкідливих бактерій ротової порожнини2.
  • Зменшує формування зубного нальоту на 56% ефективніше, ніж просто чищення зубів3.
  • Знижує ризик розвитку гінгівіту на 36%4.
  • Гарантує 24-годинний захист ротової порожнини при щоденному дворазовому використанні5.

Для чого використовувати антибактеріальний ополіскувач?

  1. Бактерії, що мешкають в ротовій порожнині, організовуються у взаємодіючі колонії і утворюють так звану біоплівку. Вона представляє собою невидиме безформне м'яке відкладення на поверхні зуба, пломби або протеза. Бактерії, які вона містить, живляться залишками їжі і використовують їх для збільшення розмірів біоплівки. Біоплівка і процеси, що в ній відбуваються, захищені білим зубним нальотом, липким відкладенням, прилеглим до поверхні зуба. Цей наліт представляє суміш мікроорганізмів, білків слини, відмерлих клітин слизової рота і лейкоцитів. 
  2. Біоплівка і зубний наліт сприяють збільшенню кількості шкідливих бактерій, які в свою чергу призводять до захворювань зубів та ясен.
  3. Вся ротова порожнина вимагає щоденних гігієнічних заходів, коли як зуби складають лише 25% її загальної площі. Застосування ополіскувача після чищення зубів дозволяє очистити від нальоту всю ротову порожнину, але не всі ополіскувачі однаково ефективні.
  4. Традиційні ополіскувачі видаляють лише поодинокі бактерії, розташовані на поверхні зубів і слизовій оболонці рота, тому вже через деякий час після їх використання ріст мікробів і формування зубного нальоту повністю відновлюється.

 


1 Шарма та ін. Переваги ополіскувачів з ефірними оліями порівняно з ополіскувачами на основі 0.05% СРС. International Dental Journal 2010; 60; 175-80.
2 Файн Д. та ін. Порівняння антибактеріальної дії антисептичних ополіскувачів проти ізогенних планктонних форм та біоплівок Actinobacillus actinomycetemcomitans. Журнал «Клінічна Пародонтологія». 2001 липень; 28(7):697-700. (дослідження в лабораторних умовах)
3 Чарльз та ін. Порівняння ефективності антисептичних ополіскувачів та зубної пасти/порошку проти зубного нальоту і гінгівіту: випробування протягом 6 місяців. Журнал Американської Асоціації стоматологів. 2001; 132; 670-675.
4 Оверхолзер та ін. Порівняння ефектів 2 хіміотерапевтичних ополіскувачів на розвиток нальоту на яснах та гінгівіту. Журнал «КлінічнаПародонтологія»; 1990: 575-579.
5 RR931-1093 (1998): RR951-0146 (2001) (полоскання увечері), RR951-0141 (2001) (полоскання вранці).

*LISTERINE® — це єдиний ополіскувач, який забезпечує ефективний контроль над розмноженням бактерій у ротовій порожнині завдяки активній антибактеріальній формулі, що здатна проникати всередину біоплівки і руйнувати її.