Skip to main content
Цикл в течение жизни

Упродовж життя

Зміна інтенсивності та тривалості менструації, що відбувається у відповідь на зміну рівня гормонів в організмі - це абсолютно нормальне явище. Дійсно, на інтенсивність менструальних виділень можуть впливати багато чинників. Дізнайтеся, що може вплинути на зміну інтенсивності виділень, і які рішення пропонує o.b.® в кожній ситуації.

Під час менструації

Нормальні місячні - досить умовне поняття, адже тривалість та інтенсивність виділень індивідуальні для кожної жінки. Це дуже залежить від загального гормонального фону, репродуктивного віку та здоров'я. Цілком природно, що інтенсивність менструальних виділень змінюється. Зазвичай в перші кілька днів менструації виділення більш рясні, а до її закінчення вони скорочуються. o.b.® пропонує різні ступені поглинання та види тампонів в залежності від особливостей Вашого організму.

Приймання протизаплідних таблеток

Іноді Ви також можете помітити, що на інтенсивність менструальних виділень можуть вплинути різні зовнішні чинники, в тому числі стрес, жорстка дієта або використання (так як і скасування) певних методів контрацепції. Наприклад, приймання протизаплідних таблеток скорочує інтенсивність виділень. Мізерні місячні є наслідком особливої дії оральних контрацептивів. Протизаплідні таблетки порушують нормальний хід розвитку і дозрівання яйцеклітини і запобігають настанню овуляції. Це означає, що слизова оболонка матки стає тоншою, що зумовлює менш рясні, часто навіть мізерні місячні. Під час приймання протизаплідних таблеток місячні також можуть тривати менше днів, ніж зазвичай. Деякі зміни циклу (подовження або скорочення) можливі і в разі заміни оральних контрацептивів, що використовувалися раніше, на інші протизаплідні таблетки, а також їх повного скасування.

Для незначних виділень підійде тампон, який можна легко ввести і витягти, оскільки мізерних виділень може бути недостатньо, щоб наповнити тампон із середнім рівнем поглинання. ProComfort™ з унікальним * покриттям SilkTouch™ і технологією Smooth Technology (Технологія "Смуз Текнолоджі" для ще більш гладкої поверхні тампона) дуже прості та зручні у використанні, навіть якщо у Вас мізерні місячні. Дізнайтеся більше про продукт тут.

Після народження дитини або в період пременопаузи

Інтенсивність менструацій також може змінюватися при вступі в новий життєвий етап. Коли менструація повертається після народження дитини, багато жінок відзначають, що виділення відрізняються від звичних для них, «нормальних» місячних: стають ряснішими і тривають трохи довше, при цьому звичайний тампон більше не підходить. Менструальні кровотечі можуть стати ряснішими ще й під час пременопаузи. В період, що передує менопаузі, в жіночому організмі відбуваються особливо сильні гормональні зміни. Місячні в пременопаузі можуть затримуватися або приходити раніше терміну, при цьому кількість виділень також може варіюватися. Зазвичай зміни, пов'язані з початком менопаузи, жінки помічають у віці 40 50 років. Однак в окремих випадках пременопауза може початися й раніше. Якщо перед менопаузою місячні стають сильнішими, то разом з природним зниженням репродуктивної функції у старшому віці інтенсивність виділень зменшується.

o.b.® ProComfort™ Night зможе забезпечити Вам додатковий захист, навіть якщо у Вас сильні місячні. Унікальні * м'які захисні крильця SilkTouch™ ніжно розкриваються, не випускаючи жодної краплі, що могли б пропустити інші тампони. o.b.® ProComfort™ Night з м'якими крильцями також надійно залишаються на місці, ніжно адаптуючись до індивідуальної будови Вашого тіла, запобігаючи можливості вислизання. З ними Ви зможете навіть при рясних місячних робити все те саме, що й у звичайні дні, - ходити в магазини, займатися спортом і т.д. Дізнайся більше про o.b.® ProComfort™ Night тут.

* За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон & Джонсон» у листопаді 2013 року