Skip to main content
Использование тампонов ночью

Використання тампонів уночі

Так, Ви можете користуватися тампонами в нічний час! Спробуйте o.b.® ProComfort™ NIGHT! Чи не правда, дуже приємно в «такі» дні прокидатися вранці з відчуттям свіжості і чистоти, знаючи, що Ви були надійно захищені всю ніч? Що ж, всупереч поширеній помилці, Ви дійсно можете користуватися тампонами при місячних уночі. Тампони o.b.®ProComfort™ NIGHT мають унікальні захисні крильця SilkTouch™ для суперзахисту і комфорту впродовж всієї ночі. І ось як це працює …

тампоны o.b.<sup>®</sup> ProComfort™ Night

Чистота, захист і комфорт до самого ранку

На відміну від прокладок тампони o.b.® ProComfort™ Night розміщуються всередині. Вони настільки комфортні, що Ви можете їх навіть не помітити і будете почувати себе природно і вільно, вирушаючи спати. o.b.® ProComfort™ Night є єдиними нічними тампонами (на російському ринку) з унікальними ** захисними крильцями SilkTouch™. Захисні крильця ніжно розкриваються і адаптуються до індивідуальної будови тіла, направляючи рідину в центр тампона для надійного захисту впродовж всієї ночі. Вам більше не потрібно турбуватися про протікання під час місячних! Унікальне ** шовковисте покриття SilkTouch™ також забезпечує легке введення і виймання тампона до і після сну. Такий комфорт і захист забезпечать Вам міцний нічний сон і відчуття чистоти і свіжості до самого ранку!

Надійність упродовж всієї ночі

Использование тампонов ночью

Тампони o.b.® піклуються про Ваше тіло. Вони були розроблені жінкою-гінекологом для зручного використання і розміщення всередині жіночого тіла. Під час місячних вони ретельно утримують рідину всередині, рівномірно розширюючись і ніжно адаптуючись до індивідуальної будови тіла. Тампони o.b.® виготовляються на основі високоякісних волокон з високою здатністю поглинання, які також використовуються у виробництві нестерильної хірургічної вати *. Тампон o.b.® вбирає рідину, поступово наповнюючись, не блокуючи природний процес виділення.

Просто введіть тампон o.b.® ProComfort™ NIGHT перед тим як лягати спати, і витягніть його відразу після пробудження. Хоча вночі Ви будете використовувати тампон упродовж більш тривалого часу, Ви можете почати з нічного тампона того самого ступеня поглинання, що Ви зазвичай застосовуєте при місячних упродовж дня. Якщо це не дасть бажаного результату, варто спробувати продукт з вищою здатністю поглинання. Нині випускають нічні тампони з двома рівнями поглинання – Normal та Super.

o.b.® ProComfort™ Night протестовані гінекологами і використовуються мільйонами жінок кожної «такої» ночі!

* відповідно до Європейської Фармакопеї.

** За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон&Джонсон» в листопаді 2013 року