Skip to main content
Цикл перед менопаузой

Пременопауза: цикл перед менопаузою

Що таке пременопауза?

Пременопауза — це такий самий природний процес, як статеве дозрівання та вагітність. Різні жінки переживають цей життєвий етап по-різному. Деякі жінки практично не помічають ніяких змін, інші ж визнають симптоми пременопаузи дуже дискомфортними. Якщо Вас турбують такі неприємні прояви, не хвилюйтеся, існує безліч способів з ними впоратися.

Ознаки пременопаузи

Цикл перед менопаузою характеризується зниженим виробленням гормонів. Зважаючи на це Ви можете зіткнутися з такими симптомами:

 • менструальний цикл стає нерегулярним, або його інтенсивність змінюється;
 • місячні у пременопаузі стають довшими або, навпаки, набагато коротшими;
 • можуть виникати виділення між менструаціями;
 • пременопауза може супроводжуватися такими ознаками, як гарячі припливи, підвищене потовиділення ночами, безсоння або прискорене серцебиття;
 • Ви можете відчути нестачу енергії або відчувати різкі зміни настрою.

Як подолати симптоми пременопаузи

Нижче наведено 5 основних порад, як подолати симптоми пременопаузи, що виникають.

 1. Стрес тільки погіршує ознаки пременопаузи, тому необхідно шукати шляхи розслаблення. Прийміть ванну або почитайте свою улюблену книгу.
 2. Складіть собі програму регулярних вправ.
 3. Одягайтеся тепліше, і тоді, якщо Вас кине в жар, буде простіше полегшити свій стан, роздягнувшись.
 4. Підтримуйте у спальні прохолодну температуру, щоб краще спати.
 5. Деякі жінки краще переносять симптоми вікової пременопаузи за допомогою гормональної замісної терапії.

Поговоріть зі своїм терапевтом або гінекологом про те, який варіант полегшення симптомів пременопаузи буде для Вас найкращим у цій ситуації. Тільки фахівець знає особливості Вашого організму досить добре, щоб прийняти правильне рішення.

Місячні перед менопаузою - це ще одна частина Вашого життя, повна змін! Зміни менструального циклу під час пременопаузи не повинні приносити Вам дискомфорт. Продукты o.b.® допоможуть Вам оптимально підготуватися до зміни характеру місячних, пропонуючи гнучкі рішення відповідно до особливостей Вашого організму.

Які продукти o.b.® використовувати під час менструації при пременопаузі

 • Коли виділення стають ряснішими: o.b.® ProComfort™ NIGHT

  Розроблені з захисними крильцями SilkTouch™, що забезпечують додатковий захист від протікання і вислизання. Це означає, що такі засоби гігієни здатні затримувати рідину, яку інші тампони могли б пропустити, забезпечуючи надійний захист під час пременопаузи. Тампони з крильцями абсолютно не змінюють відчуттів від використання цього засобу гігієни. З o.b.® ProComfort™ NIGHT Ви можете не боятися, що тампон зміститься навіть під час неспокійного сну.

 • Коли виділення стають незначними: o.b.® ProComfort™

  Технологія Smooth Technology* створена спеціально для забезпечення ще гладшої поверхні тампона **, а шовковисте покриття SilkTouch™ забезпечує максимально легке введення і виймання. Одними із симптомів вікової пременопаузи можуть бути сухість шкіри та відчуття болю в піхві під час місячних і в інші дні циклу. Тампони o.b.®ProComfort™ подарують Вам комфорт введення і стануть надійним і бережним захистом від протікань у цей непростий життєвий період.

* Смуз Текнолоджі

** в порівнянні з попередньою версією o.b.® ProComfort™