Skip to main content
Лучшее решение o.b<sup>®</sup>для Вас

Прекрасне рішення o.b.® для Вас

Дівчата і жінки, які ведуть активний спосіб життя, часто віддають перевагу користуванню саме тампонами, вважаючи їх зручними з цілої низки причин. Можна починати використання тампонів, як і прокладок, з найперших місячних, підбираючи відповідні саме для Вас засоби гігієни. Вони надійно захищають, не доставляючи абсолютно ніякого дискомфорту, і, зрештою, вони дають змогу не змінювати звичний спосіб життя навіть у «ці» дні: з вагінальними тампонами Ви можете бігати, плавати в басейні, займатися іншими видами спорту і носити одяг, що облягає.

Для чого і навіщо тампони потрібні жінкам? Тампони o.b.® дарують Вам повну свободу руху, комфорт і оптимальний рівень захисту кожного «такого» дня і ночі. Ви відчуваєте себе комфортно і впевнено у будь-якій ситуації! Дізнайтеся, у чому секрет!

  • З тампонами o.b.®:
  • Рідина вбирається ще всередині тіла, що запобігає появі неприємного запаху.
  • Ви абсолютно не відчуваєте тампон при застосуванні, якщо він введений правильно. Він непомітний і дає повну свободу руху. Спробуйте спеціальні o.b.® ProComfort™ з унікальним * покриттям SilkTouch™ для максимального комфорту під час введення і витягання.
  • Ви надійно захищені кожного «такого» дня і кожної «такої» ночі завдяки сучасним технологіям o.b.®, таким як спіралеподібні жолобки і захисні крильця SilkTouch™.

Вибір на кожен день циклу

Використання тампонів - цього сучасного і надійного засобу гігієни - можливо як під час мізерних, так і під час рясних виділень. Не існує будь-яких вікових обмежень для застосування тампонів. Навіть молоді дівчата можуть починати використання тампонів o.b.®, не боячись пошкодження дівочої пліви. Лінійка тампонів o.b.® дає жінці можливість підібрати засіб гігієни індивідуально: випускаються тампони для застосування в різні періоди менструації. Зазвичай інтенсивність кровотеч у перші дні місячних сильніша, ніж у наступні. Щоб відчувати себе максимально комфортно під час місячних, тампони краще підбирати з певним ступенем поглинання для кожного дня циклу. Вам допоможе кількість «крапель», зазначена на кожній упаковці вагінальних тампонів o.b.®: Mini, Normal, Super та SuperPlus. Чим більше «крапель», тим вище рівень поглинання. Так, наприклад, в перший і другий дні менструації Ви можете почати використання o.b.® ProComfort™ Super або o.b.® ProComfort™ SuperPlus вдень, а вночі скористатися o.b.® ProComfort™ NIGHT Super із захисними крильцями SilkTouch™, що унеможливлюють протікання та ідеально пристосовуються до індивідуальних особливостей Вашого тіла. Коли виділення стануть менш рясними (3-4 і наступні дні менструації), Ви можете перейти під час місячних на тампони з нижчим рівнем поглинання. Щоб підібрати вид продукту, оптимальний саме для Вас, скористайтеся нашим селектором.

Застосування тампонів

Деяке хвилювання під час першого використання тампона - цілком природне явище. Потрібно зробити глибокий вдих і розслабитися, тому що напруга м'язів може стати перешкодою для правильного введення вагінального тампону. Першим кроком є його виймання з упаковки та підготовка до введення. Перед зняттям обгортки з тампона потрібно вимити руки. Після її розгортання і видалення потрібно розправити шнур повернення. Другий крок - введення у піхву: спочатку прямо, а потім під невеликим кутом до спини. На тампон потрібно трохи натискати, вводячи на глибину, рівну довжині вказівного пальця. Тампон введено правильно, якщо Ви не відчуваєте його всередині себе.

Тампон під час місячних - це надійний і дуже зручний засіб захисту. При використанні вагінальних тампонів жінці немає необхідності обмежувати себе в заняттях звичними справами і носінні улюбленого одягу. Розмір тампона дає змогу легко заховати його навіть у маленькій сумці-клатч. На упаковці тампонів o.b.® є вся інформація щодо їх застосування. Детальна інструкція із зображеннями дасть можливість Вам не зазнавати труднощів із введенням і правильним витяганням засобу гігієни.

Тампони o.b.® доступні в різних видах, розмірах упаковок і з різним ступенем поглинання - Ви обов'язково знайдете ті, які ідеально підходять саме Вам.

* За даними дослідження «Technical Justification», проведеного ТОВ «Джонсон&Джонсон» в листопаді 2013 року