Skip to main content
Как бороться с ПМС?

Як боротися з ПМС?

Несподівано почуваєте себе не в дусі? Стали дратівливі? Іноді болить голова або набухають молочні залози? Не хвилюйтеся. Мільйони жінок відчувають схожі прояви передменструального синдрому (ПМС). Дотримання невеликих практичних правил, спрямованих на позбавлення цих симптомів, здатне створити диво, і Вам не доведеться відмовлятися від своїх улюблених занять навіть у «ці» дні! Дізнайтеся, що робити під час ПМС і в якому випадку варто звернутися до фахівця.

Перед началом менструации

Несподівано почуваєте себе не в дусі? Стали дратівливі? Іноді болить голова або набухають молочні залози? Не хвилюйтеся. Мільйони жінок відчувають схожі прояви передменструального синдрому (ПМС). Дотримання невеликих практичних правил, спрямованих на позбавлення цих симптомів, здатне створити диво, і Вам не доведеться відмовлятися від своїх улюблених занять навіть у «ці» дні!

Лучшее решение o.b<sup>®</sup> для Вас

Вам часто доводиться відчувати менструальний біль, що тягне, внизу живота? Чи відчуваєте різкі зміни настрою і сильну втому? Ви в цьому не самотні - ми всі через це проходимо під час менструації. Розуміння причин і дотримання декількох практичних правил допоможуть Вам почувати себе добре у критичні дні - як і в будь-який інший день.

Лучшее решение o.b<sup>®</sup>для Вас

Навіщо ж потрібні тампони? Тампони o.b.® дарують Вам повну свободу руху, комфорт і оптимальний рівень захисту кожного «такого» дня і ночі. Ви відчуваєте себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації! Дізнайтеся, в чому секрет!

основные ошибки и правила интимной гигиены для женщин

Тема дотримання інтимної гігієни обговорюється рідко. Адже дуже важливо не тільки забезпечити правильний догляд, а й не нашкодити собі, а також уникнути неприємних проблем. Давайте обговоримо найпоширеніші помилки, які жінки роблять під час виконання інтимної гігієни.