Skip to main content
Забота об окружающей среде

Турбота про довкілля: O.B.® захищає більше, ніж ти думаєш

Сталий розвиток полягає в тому, щоб постійно дбати про довкілля і наших споживачів. Він має для нас дуже важливе значення. о.b.® виробляє мільярди тампонів щороку. Дізнайтеся, як ми забезпечуємо те, щоб кожен тампон чинив найменший вплив на довкілля?

ЩО ОЗНАЧАЄ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ?

o.b.® є частиною життя багатьох жінок. В одній тільки Німеччині жінки використовують близько мільярда тампонів щороку! Це означає, що ми несемо особливу відповідальність перед нашими споживачами і нашим суспільством. Ми прагнемо до соціальних ініціатив і турботи про довкілля.

Ми працюємо над тим, щоб всі наші заводи були екологічно чистими. Це означає, що ми поставили перед собою і постійно переглядаємо екологічні цілі, яких повинна досягти наша продукція. Тим часом, сталий розвиток передбачає більше, ніж просто запобігання викидам парникових газів. Він також означає демонстрацію своєї відповідальності і просвітництво, допомагає дівчаткам і жінкам зрозуміти своє тіло і піклуватися про нього.

УЧАСТЬ В ОСВІТІ

«Турбота про світ і про кожну людину ©» — місія, яка об'єднує всіх співробітників компанії «Джонсон & Джонсон», де кожен працює для поліпшення умов життя людей, особливо в плані охорони здоров'я і освіти.

o.b.® працює зі школами з 1974 року, пропонуючи безкоштовні матеріали і зразки, допомагаючи школярам дізнатися більше про свій організм. А ми при цьому маємо прекрасну можливість дізнатися, що важливо для молодих жінок, щоб допомогти зробити наші продукти максимально придатними для їхнього способу життя.

Ми також ділимося своїми знаннями з фахівцями системи охорони здоров'я, гінекологами, акушерами і педіатрами.

ТУРБОТА ПРО ДОВКІЛЛЯ

Основними продуктами o.b.® є тампони без аплікатора, тому що ми вважаємо, що кожна жінка краще знає своє тіло і тому контролює процес розміщення і введення тампона. Використання тампонів без аплікатора також позбавляє від тонн непотрібного сміття щороку!

З 2010 року ми використовуємо екологічно чисту енергію на наших заводах: один із них знаходиться в Вупперталі і є найбільшим об'єктом з виробництва тампонів у світі, а другий є нашою французькою філією в Сезанні. Це означає, що всі вироблені в Європі тампони створені з використанням енергії, отриманої із поновлюваних джерел.

100 відсотків необхідної енергії надходить від гідроелектростанцій.

Упаковка o.b.® також розроблена з думкою про довкілля: три чверті картону створюється з переробленого паперу, а інша частина - із стійких джерел. Всі використані чорнила мають рослинну основу.