Skip to main content
Качество, которому можно доверять

Якість, якій можна довіряти

Чому якість так важлива? В одній тільки Німеччині щорічно продається близько 1,2 мільярда тампонів o.b.®, а також вони експортуються ще в 40 країн. Тампони є частиною життя мільйонів дівчаток і жінок. Вони довіряють якості o.b.®, а ми працюємо, щоб зберегти їхню довіру.

Упродовж більше 60 років вчені o.b.® постійно працюють над підвищенням рівня захисту і комфорту. Результатом цієї роботи стали наші ключові інновації: спіралеподібні жолобки, покриття SilkTouch™ 1, захисні крильця та різні поглинаючі матеріали - для легкого і зручного введення тампона і максимального захисту від протікання. Тампон о.b.® Normal зі спіралеподібними жолобками є єдиним із 22 тампонів, удостоєних оцінки «дуже добре» Німецької організації споживачів «Штіфтунг Варентест».

Лабораторні дослідження, випробування, дослідження споживачів і високі стандарти виробництва є гарантом якості та безпеки тампонів o.b.®. Виробництво здійснюється в суворо контрольованих умовах, оскільки такі інтимні продукти вимагають дотримання високих стандартів якості виробництва. В процес виробництва інтегровані такі процедури контролю, як вибіркове тестування міцності шнура повернення на розрив для перевірки міцності закріплення кожного шнура.

Крім того, і, насамперед, це безперервне тестування продукту мільйонами жінок по всьому світу, які використовують тампони o.b.® кожен «такий» день і «таку» ніч, що допомагає забезпечувати і покращувати якість тампонів o.b.®. Ми уважно слухаємо наших клієнтів і постійно отримуємо цінну інформацію від них, щоб наші продукти могли найкращим чином задовольняти Ваші очікування і потреби.

1 Cілк Тач