Skip to main content
Что нужно знать о ежедневных прокладках?

Що корисно знати кожній жінці про щоденні прокладки?

Щоденні прокладки («щоденки») – це різновид засобів особистої гігієни, які допомагають жінці відчувати свіжість і чистоту протягом усього дня. Їх основне завдання полягає у вбиранні виділень між менструаціями. При використанні таких засобів важливо дотримуватися правил гігієни і віддавати перевагу тільки якісним прокладкам. Саме такими є вироби CAREFREE®.

Переваги якісних щоденних прокладок

Мають м'який верхній шар

Мягкий верхний слой ежедневных прокладок Carefree

Якісні щоденні прокладки мають м'який і приємний до тіла верхній шар. Використання «щоденок» допомагає захистити ніжну шкіру жіночих статевих органів від механічного подразнення і забезпечити комфортне носіння трусиків. Нова форма щоденних серветок Carefree® має м'яке покриття, що забезпечує екстрам'якість у відчутті.

Дихаючі з повітропроникною поверхнею

Воздухопроницаемая поверхность ежедневных прокладок Carfree

Якісні щоденні прокладки, що мають повітропроникну поверхню, дають змогу Вашій шкірі дихати і забезпечують свіжість при носінні нижньої білизни. Наприклад, щоденки Carefree® за рахунок абсорбуючого шару поглинають виділення, перешкоджаючи утворенню вологого середовища, сприятливого для появи хвороботворних бактерій. Щоденки не дозволять їм розмножуватися і проникати в піхву, ставши свого роду «щитом» для жіночого інтимного здоров'я.

Гнучкі та адаптуються до рухів тіла

Ежедневные прокладки Carfree защищают от запаха

«Щоденки» повинні бути гнучкими та здатними адаптуватися до рухів тіла. Особлива форма прокладки Carefree® повторює контури тіла, забезпечуючи свободу рухів у будь-якій ситуації.

 

Дарують відчуття свіжості щодня

Ежедневные прокладки Carfree дарят ощущение свежести каждый день

Ні для кого з жінок не секрет, що чистота статевих органів безпосередньо пов'язана зі здоров'ям. В ідеалі дотримання гігієни передбачає регулярні підмивання та / або зміну трусиків в міру їх намокання через природні виділення. Але не завжди є можливість це зробити, наприклад, якщо Ви перебуваєте поза домом - на роботі, навчанні або у поїздці. У таких випадках достатньо скористатися туалетом і просто змінити «щоденку», зберігши свіжість протягом дня!

Захищають білизну і одяг

Ежедневные прокладки Carfree защищают белье и одежду

При відсутності патологій і нормальному способі життя виділення з піхви світлі або прозорі. В період овуляції їх кількість збільшується. У таких випадках на допомогу приходять щоденні прокладки: вони дадуть змогу не забруднити білизну або одяг. Крім того, такі засоби можуть послужити своєрідною "страховкою" безпосередньо перед початком менструації, яка може настати, коли Ви в офісі або в дорозі.

Коли вам можуть знадобитися щоденні прокладки?

Щоденні прокладки можуть знадобитися не тільки в період овуляції, як уже було сказано вище, але також в останні дні менструального циклу, коли виділення з піхви вже не такі рясні й необхідності у використанні звичайної прокладки або тампона немає. Таким чином, білизна залишатиметься чистою і сухою без зайвих зусиль.

Але як зрозуміти, які «щоденки» вибрати саме Вам? Звичайно, ті, які підійдуть до типу Вашої білизни й одягу. Прокладки CAREFREE® – це простий спосіб насолоджуватися захистом і відчувати свіжість та впевненість кожного дня!

Що являють собою щоденні прокладки CAREFREE®?

«Щоденки» CAREFREE® – це захисні засоби гігієни, що виготовляються з безпечних для здоров'я матеріалів та складаються з декількох шарів. Така структура дає змогу швидко збирати рідину і надійно замикати її всередині прокладки. Завдяки м'якому верхньому шару засоби гігієни приємні на дотик. Основу поглинаючого покриття становить целюлоза - екологічно чистий матеріал. До слова, саме з неї переважно складається бавовна – на 99,5%. Целюлоза вирізняється м'якістю і міцністю волокон, завдяки яким і забезпечується хороше поглинання виділень.

В лінійці CAREFREE® представлені щоденні прокладки різного рівня захисту і товщини. Різних видів і форм (як для звичайної білизни, так і для трусиків стринг / танга). Без запаху або з легким ароматом.

Линейка ежедневок Carefree

Щоденні прокладки CAREFREE® базової лінійки: cotton, aloe, flexiform

3D Комфорт: м'яке покриття, надійно кріпляться до білизни, гнучка форма

CAREFREE® Базової лінійки – це дихаючі щоденні прокладки, які захистять Вашу білизну і допоможуть зберігати відчуття чистоти і свіжості кожного дня. Завдяки м'якому верхньому шару засоби гігієни не доставлять дискомфорту. Дихаючі "щоденки» CAREFREE® cotton & aloe містять натуральні екстракти бавовни і алое відповідно. Вони настільки зручні, що підійдуть для будь-якої ситуації - чи йдете Ви на роботу, гуляєте з подругами по магазинах або відпочиваєте на вечірці.

Ви також можете легко взяти з собою «щоденку» в індивідуальній упаковці. А CAREFREE® flexiform ідеально підійдуть як для звичайної білизни, так і для білизни стринг / танга. Ви можете вибрати щоденні прокладки CAREFREE® Базової лінійки в одному з таких варіантів:

  • з легким ароматом (протестовані дерматологами);
  • без запаху;
  • в індивідуальній упаковці.

Ежедневные прокладки Carefree Flexiform fresh 18 Ежедневные прокладки Carefree Aloe 20 Ежедневные прокладки Carefree Cotton fresh 20 Ежедневные прокладки Carefree Cotton в индивидуальной упаковке Ежедневные прокладки Carefree Aloe 20 в индивидуальной упаковке

Щоденні прокладки CAREFREE®plus Large:

Экстразахист + 3D Комфорт: м'яке покриття, надійно кріпляться до білизни, гнучка форма

Щоденні прокладки CAREFREE® plus Large допоможуть Вам зберегти відчуття чистоти і свіжості щодня. Вони довші та ширші, в порівнянні зі звичайними «щоденками» CAREFREE®, і швидше поглинають виділення. Завдяки унікальному суперпоглинаючому шару, що надійно утримує вологу всередині, прокладки CAREFREE® plus Large забезпечують більш тривалий захист. Вони запобігають появі запаху протягом 12 годин!

Ви можете вибрати щоденні прокладки CAREFREE® plus Large в одному з таких варіантів:

  • з легким ароматом (протестовані дерматологами);
  • без запаху.

Ежедневные прокладки Carefree large fresh 20 Ежедневные прокладки Carefree Large fresh 36

Щоденні прокладки CAREFREE® СуперТонкі:

#СУПЕРГНУЧКІ. Особлива форма нових «щоденок» повторює рухи тіла. Завдяки цьому Carefree® СуперТонкі непомітні при носінні.

#СУПЕРФІКСАЦІЯ. Спеціальний клейкий нижній шар дає змогу «щоденкам» Carefree® залишатися на місці, як би активно Ви не рухалися.

#СУПЕРМІНІФОРМАТ. Кожна прокладка має індивідуальну упаковку, що перешкоджає проникненню бактерій і забезпечує гігієнічність. А зручний міні-формат пачки Carefree® дасть можливість завжди взяти «щоденки» з собою, коли це необхідно.

#СУПЕРСВІЖІСТЬ. Carefree® СуперТонкі дарують Вам легкий свіжий аромат щодня. При цьому вони відмінно поглинають виділення і дають змогу Вашій шкірі дихати.

Кілька порад з використання «щоденок»

  • Вибираючи щоденні прокладки без індивідуальної упаковки, тобто які знаходяться в одній загальній коробці, важливо дотримуватися такого правила: після відкриття упаковки не забувайте закривати її щоразу після того, як дістали прокладку. Так Ви виключите небажаний контакт засобів гігієни із зовнішнім середовищем.
  • Якщо Ви перебуваєте в дорозі або на роботі, візьміть з собою зручний формат «щоденок» в індивідуальних упаковках, які захищені від контактів із зовнішнім середовищем. Такий гігієнічний формат дасть можливість зберігати свіжість, де б Ви не знаходилися.
  • Використовуйте тільки перевірену і безпечну продукцію, таку як прокладки CAREFREE®. Пам'ятайте: неякісні засоби гігієни, виготовлені з вторинної та обробленої хімікатами сировини, здатні завдати організму шкоди.
  • Шкіра в області інтимних органів дуже ніжна і вразлива, вона обов'язково повинна контактувати з повітрям і «дихати». Тому використовуйте «дихаючі» щоденні прокладки, щоб виключити появи попрілостей або свербіння. Перед вибором «щоденок» Ви можете порадитися зі своїм гінекологом, щоб підібрати ті, які підійдуть Вам найкраще.