Skip to main content

Про бренд O.B.®

Женская революция

Чи можете ви уявити собі життя без тампонів? Це означало б відмовитися в «такі» дні від плавання або улюбленої облягаючої сукні, залишивши її висіти в шафі. Більше 60 років тому o.b.® стали важливою частиною життя мільйонів жінок і символом впевненості у собі. Дізнайтеся про народження ідеї та бренду o.b.® і ролі жінки-гінеколога, яка захоплюється плаванням, у розвитку цього культового продукту.

Качество, которому можно доверять

Чому якість так важлива? В одній тільки Німеччині щорічно продається близько 1,2 мільярда тампонів o.b.®, а також вони експортуються ще в 40 країн. Тампони є частиною життя мільйонів дівчаток і жінок. Вони довіряють якості o.b.®, а ми працюємо, щоб зберегти їхню довіру.

Забота об окружающей среде

Сталий розвиток полягає в тому, щоб постійно дбати про довкілля і наших споживачів. Він має для нас дуже важливе значення. о.b.® виробляє мільярди тампонів щороку. Дізнайтеся, як ми забезпечуємо те, щоб кожен тампон чинив найменший вплив на довкілля?

с o.b. в любом возрасте

Тампони о.b.® покращують якість життя жінок протягом більш ніж півстоліття, позначивши період безпрецедентних змін в житті жінок. Дізнайтеся тут, як тампони o.b.® змінили підхід до жіночої гігієни і протягом багатьох років успішно впроваджували вдосконалені продукти.