Skip to main content
Тампоны o.b.<sup>®</sup> Compact Applicator

O.B.® Compact Applicator

НОВИЙ o.b.® Compact Applicator – це тампон з аплікатором для зручного і гігієнічного введення, який був розроблений в компактному форматі для практичного і непомітного використання. Спіралеподібні жолобки FluidLock™ ефективніше (ніж поздовжні жолобки) направляють рідину всередину тампона, забезпечуючи надійний захист.

Що робить тампон o.b.® compact applicator таким практичним?

Розмір недавно розроблених тампонів o.b.® Compact Applicator настільки малий, що може вміститися в долоні, в кишені або в маленькій жіночій сумочці.

Чи справді легше вводити тампон з аплікатором?

Ніхто не знає Ваше тіло краще, ніж Ви самі, тому тільки Ви можете зрозуміти, який тип тампона краще вибрати. Насправді, дуже просто ввести тампон пальцем і без аплікатора. Це дає чудовий контроль над процесом правильного розміщення тампона всередині тіла. Крім того, продукт без аплікатора відрізняється компактнішим розміром і займає менше місця в сумочці або кишені. До того ж, використовуючи тампон без аплікатора, Ви робите менше відходів!

Зрештою, тільки Ви можете вирішити, що для Вас комфортніше: використовувати тампон з аплікатором чи без нього.

Який ступінь поглинання o.b.® compact applicator оптимальний для мене?

o.b.® Compact Applicator представлений зі ступенем поглинання Normal і Super. Вибір необхідно зробити в залежності від інтенсивності виділень у певний день менструації.