Skip to main content

Профілактика облисіння і лупи

Випадання волосся і появ  лупи на голові  – серйозні проблеми, з якими стикаються багато сучасних людей, як чоловіки, так і жінки.

Фахівці стверджують, що основними причинами цих недугів є спадкова схильність  і стрес. Як і будь-які хвороби, облисіння і себорею краще вчасно попередити, ніж потім шукати відповідні методи лікування.

Профілактика випадіння волосся

Вправи і масаж голови

Важливим фактором для активного росту волосся є стимуляція кровообігу шкіри голови. Рекомендується виконувати масаж обережними обертальними рухами при кожному митті волосся. Корисними будуть і такі фізичні вправи, як стійка на голові, елементарна розминка протягом робочого дня, дихальна гімнастика.

Правильне розчісування і сушіння волосся

Найбезпечнішим у використанні вважається дерев'яний гребінь із закругленими зубцями. Після миття волосся слід висушувати природним чином, а не за допомогою фена. Це мінімізує їх випадання. Також слід берегти волосся від агресивного впливу гарячого сонця і надмірного холоду, використовуючи головні убори.

Нормалізація психологічного стану

Однією з основних причин облисіння є стрес. Саме тому в комплекс профілактики і лікування варто включити консультації кваліфікованого психолога, а також звертати більше уваги на дотримання режиму сну і відпочинку.

Профілактика появи лупи

Себорея виникає внаслідок порушення роботи сальних залоз шкіри голови. При цьому помітно підвищується жирність волосся, з'являється білий наліт і шаруваті лусочки. Причинами такої дисфункції може бути  порушення обміну речовин, неправильна робота щитовидної залози, стрес і спадкова схильність. Існує кілька простих і ефективних заходів, які вживають при першій появі лупи.

Догляд за волоссям

Слід відмовитися від хімічної завивки, а при необхідності фарбування волосся користуватися м'якими безаміачними речовинами, ретельно промивати і масажувати шкіру голови, по можливості виключити використання фена. Всі щітки і гребінці потрібно регулярно очищати за допомогою води і мила..

Їжа і вітаміни

При появі лупи слід прибрати з раціону жирні та гострі страви і вживати більше овочів і молочних продуктів, а також вітамінів А, В, С, Е.

Активний відпочинок і сон

Заняття спортом і навіть елементарна зарядка вранці здатні нормалізувати багато процесів в організмі, а здоровий сон зменшить вплив стресу.

Ще однією важливою рекомендацією в боротьбі з облисінням і лупою є регулярна (не рідше 1 разу на рік) діагностика у лікаря-трихолога.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

НИЗОРАЛ® – ШАМПУНЬ ОТ ПЕРХОТИ №1* В РОССИИ