Skip to main content

Лупа у чоловіків

У чоловіків лупа - більш часте явище, ніж у жінок. З низки причин саме чоловіки частіше страждають від цієї естетичної проблеми, у якої насправді є серйозніше походження –  грибкове захворювання шкіри голови..

Причини появи лупи у чоловіків

Вища частота виникнення цієї проблеми у чоловіків може бути обумовлена порушенням фізіологічного рівня чоловічих статевих гормонів (андрогенів). Ці гормони відповідають за вироблення секрету сальних залоз. Оскільки цей секрет є живильною речовиною для дріжджоподібного умовно-патогенного мікроорганізму, гриба Pityrosporum ovale, надлишок шкірного сала створює сприятливе середовище для активного розмноження грибка. У більшості здорових людей він присутній у складі нормальної мікрофлори шкіри, і нічим не проявляє себе. Але при підвищеній активності сальних залоз ріст і розмноження грибка стають неконтрольованими. Це, у свою чергу, призводить до порушення циклу ділення клітин, потовщення рогового шару шкіри і його лущення. І результат стає помітним оточуючим: сухі або жирні пластівці у коренях волосся - лупа.

Фактори ризику для виникнення лупи

Серед чинників, що провокують у чоловіків активність сальних залоз, ріст Pityrosporum ovale і виникнення лупи, можна назвати такі:

  • гормональний дисбаланс, спричинений захворюваннями ендокринної системи або віковими змінами (наприклад, пубертатний період);
  • захворювання органів травної системи;
  • порушення роботи імунної системи;
  • часті стреси;
  • спадкова схильність до порушення роботи сальних залоз.

Засоби від лупи

З огляду на безліч факторів, що провокують виникнення лупи, лікування повинно бути комплексним. Одним із засобів, що входять до такого курсу, є  противогрибковый шампунь НІЗОРАЛ® , що сприяє усуненню активності Pityrosporum ovale і нормалізації мікрофлори поверхні шкіри.

Профілактика лупи у чоловіків

Після закінчення  лікування лупи слід подбати про зниження ризику рецидивів. Для цього використання шампуню НІЗОРАЛ®  триває, але вже з профілактичними цілями - 1 раз у два тижні або щотижня.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

НИЗОРАЛ® – ШАМПУНЬ ОТ ПЕРХОТИ №1* В РОССИИ