Skip to main content

Лупа і свербіж шкіри голови

Виникнення лупи спричинене грибковими ураженнями, при яких порушується цикл ділення клітин, відбувається потовщення рогового шару, поява свербежу і надмірного лущення шкіри.

Виникнення лупи спричинене грибковими ураженнями, при яких порушується цикл ділення клітин, відбувається потовщення рогового шару, поява свербежу і надмірного лущення шкіри. Це лущення і є лупа - пластівці, що осідають на коренях або по всій довжині волосся і обсипаються на плечі. Розвивається подразнення, обумовлене лупою і свербінням шкіри голови.

Засоби від свербежу і лупи

Якщо хтось із ваших близьких скаржиться на те, що свербить голова і лупа стала його постійним супутником, основне завдання - усунути причину захворювання. Для цього можна використовувати антимікотичні засоби, що пригнічують активність грибка і сприяють відновленню здорової мікрофлори шкіри голови.

Шампунь НІЗОРАЛ®, діючою речовиною якого є кетоконазол, допомагає полегшити свербіж і знизити утворення лупи за рахунок впливу на грибок, який спричиняє ці симптоми.

Коли варто звернутися до лікаря

При появі ознак себорейного дерматиту необхідно звернутися до лікаря для встановлення правильного діагнозу. Лупа, що виглядає як злиплі жирні пластівці, також повинна стати приводом проконсультуватися з дерматологом.

Як зменшити ризик появи лупи

Для того щоб попередити виникнення лупи, у першу чергу необхідно подбати про дотримання правил особистої гігієни (регулярно мити голову, мати індивідуальний гребінець, рушники та ін.). Крім того, завжди існує ризик розвитку порушень мікрофлори шкіри після перенесених вірусних захворювань, сильних стресів та інших станів. У таких випадках  грибкові захворювання можуть розвиватися на тлі зниження загального імунітету.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

НИЗОРАЛ® – ШАМПУНЬ ОТ ПЕРХОТИ №1* В РОССИИ