Skip to main content

NEUTROGENA® «НОРВЕЗЬКА ФОРМУЛА» - ШВИДКА ДОПОМОГА ДЛЯ СУХОЇ ШКІРИ

Про продукти по догляду за шкірою NEUTROGENA®

NEUTROGENA® «Норвезька Формула» — щоденна допомога сухій шкірі.

Креми NEUTROGENA® «Норвезька Формула» створені в Лос-Анджелесі в 1950-х роках. Марка зберігає авторитет в області ефективного піклування про шкіру обличчя, долонь і ступень, що потребує зволоження. Креми популярні й користуються довірою в різних країнах світу.

Крем для рук NEUTROGENA® призначений для щоденного застосування. Поступово шкірі повернеться ніжність і еластичність, засіб допоможе зняти подразнення та запобігти негативному впливові атмосферних явищ і побутової хімії. Благотворний ефект збережеться надовго. Компоненти формули сприятимуть загоєнню та відновленню зневодненої шкіри, забезпечать захист і високий рівень зволоження протягом тривалого часу.

Крем для обличчя NEUTROGENA® допоможе заспокоїти подразнену й почервонілу шкіру, забезпечить захист від холоду й вітру. Будьте впевнені — обличчя буде захищеним навіть при суворому кліматі.

Крем для ніг NEUTROGENA®, завдяки формулі з гліцерином, допоможе зробити шкіру ступень і п'ят більш м'якою та ніжною, оскільки вона зазвичай найсухіша й потребує найбільш інтенсивного зволоження та живлення.