Skip to main content

Мікролакс®. М’яко та через 5-20 хвилин*​

МІКРОЛАКС® – проносний засіб в мікроклізмі. Кожна мікроклізма містить 5 мл препарату, який є густою рідиною. Діє швидко та м'яко. Ефект настає через 5-20 хвилин.

Запор - актуальна проблема для всіх категорій населення. Тому пошук безпечного вирішення проблеми запорів у дорослих і дітей залишається завжди актуальним. МІКРОЛАКС® - оптимальний старт терапії кожного епізоду затримки випорожнення, в тому числі при хронічному запорі.

МІКРОЛАКС® допомагає усунути запор у 30 до 50% людей працездатного віку, що страждають на цю недугу, які відзначають, що проблема запору негативно впливає на багато аспектів їхнього життя, серед яких якість життя, роботи, а також громадську та особисту сферу. МІКРОЛАКС®, рекомендований при запорах всім віковим групам.

Переваги препарату

МІКРОЛАКС® – засіб від запорів у дорослих і дітей, представлений у вигляді мікроклізми одноразового використання. Його головними перевагами є гігієнічність, швидкодія і зручність застосування.

Гігієнічність. Мікроклізма містить необхідну дозу проносного засобу, який вводиться одноразово. На відміну від звичайної клізми, мікроклізми від запорів МІКРОЛАКС® не потребують попередньої антисептичної обробки і повністю готові до застосування.

Тривалість дії. Мікроклізма МІКРОЛАКС® починає діяти впродовж 5-20 хвилин: проносний засіб розм'якшує щільні калові маси, полегшуючи їх виведення і сприяючи м'якому випорожненню кишечника.

Профіль безпеки. Будучи швидкодіючим проносним засобом місцевої дії, МІКРОЛАКС® діє безпосередньо на щільні калові маси, що зібралися у прямій кишці, і не впливає на органи травної системи, що знаходяться вище. Проносний засіб підходить дітям з перших днів життя. Також дозволяється застосовувати мікроклізму при вагітності (у всіх триместрах) і під час грудного вигодовування.

Зручність. Під час використання цього засобу від запорів немає необхідності у підборі індивідуального дозування: тюбик містить оптимальну для надання проносного ефекту кількість препарату (5 мл). Мікроклізма – це ємність з гнучким наконечником-аплікатором, краї якого закруглені. Це дає змогу ввести проносний засіб безпечно. Дорослим необхідно вводити наконечник на всю його довжину, дітям - наполовину. Для зручності встановлення клізми МІКРОЛАКС® дітям до 3 років на аплікатор нанесена позначка, що відповідає необхідній глибині введення у пряму кишку.

Як діє МІКРОЛАКС®?

Як діє проносний засіб МІКРОЛАКС®? Препарат Мікролакс впливає на калові маси, що створюють «затор» у прямій кишці, не проникаючи при цьому в інші відділи шлунково-кишкового тракту. Після введення засобу комплекс активних речовин препарату (натрію цитрат, натрію лаурілсульфоацетат і розчин сорбітолу) допомагає розм'якшити щільні калові маси, надати проносний ефект і м'яко усунути запор.

* Відповідно до інструкції для медичного застосування лікарського засобу Мікролакс® завдяки дії засобу акт дефекації має місце впродовж декількох хвилин, зазвичай від 5 до 20 хвилин. Відповідно до інструкції для медичного застосування лікарського засобу Мікролакс® діюча речовина - натрію цитрат - витісняє зв’язану воду, яка міститься в калових масах. Процес витіснення зв'язаної води хімічним та механічним шляхами називається пептизацією. Збільшення кількості води за рахунок пептизації та розрідження сприяє пом’якшенню калових мас та полегшує випорожнення кишечнику.

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем. РУ № UA/15636/01/01 від 01.12.2016, наказ МОЗ №1299