Skip to main content

Мікроклізма МІКРОЛАКС® - засіб при запорах!

МІКРОЛАКС® – проносний засіб в мікроклізмі з високим профілем безпеки. Кожна мікроклізма містить 5 мл препарату, який є густою рідиною. Діє швидко та м'яко1. Ефект настає через 5-20 хвилин.

Швидко

Запор - актуальна проблема для всіх категорій населення. Тому пошук безпечного вирішення проблеми запорів у дорослих і дітей залишається завжди актуальним. МІКРОЛАКС® - оптимальний старт терапії кожного епізоду затримки випорожнення, в тому числі при хронічному запорі.

МІКРОЛАКС® допомагає усунути запор у 30 до 50% людей працездатного віку, що страждають на цю недугу, які відзначають, що проблема запору негативно впливає на багато аспектів їхнього життя, серед яких якість життя, роботи, а також громадську та особисту сферу. МІКРОЛАКС®, рекомендований при запорах всім віковим групам.

Переваги препарату

МІКРОЛАКС® – засіб від запорів у дорослих і дітей з високим профілем безпеки, представлений у вигляді мікроклізми одноразового використання. Його головними перевагами є гігієнічність, швидкодія і зручність застосування.

Гігієнічність. Мікроклізма містить необхідну дозу проносного засобу, який вводиться одноразово. На відміну від звичайної клізми, мікроклізми від запорів МІКРОЛАКС® не потребують попередньої антисептичної обробки і повністю готові до застосування.

Тривалість дії. Мікроклізма МІКРОЛАКС® починає діяти впродовж 5-20 хвилин: проносний засіб розм'якшує щільні калові маси, полегшуючи їх виведення і сприяючи м'якому випорожненню кишечника.

Профіль безпеки. Будучи швидкодіючим проносним засобом місцевої дії, МІКРОЛАКС® діє безпосередньо на щільні калові маси, що зібралися у прямій кишці, і не впливає на органи травної системи, що знаходяться вище. Проносний засіб підходить дітям з перших днів життя. Також дозволяється застосовувати мікроклізму при вагітності (у всіх триместрах) і під час грудного вигодовування.

Зручність. Під час використання цього засобу від запорів немає необхідності у підборі індивідуального дозування: тюбик містить оптимальну для надання проносного ефекту кількість препарату (5 мл). Мікроклізма – це ємність з гнучким наконечником-аплікатором, краї якого закруглені. Це дає змогу ввести проносний засіб безпечно. Дорослим необхідно вводити наконечник на всю його довжину, дітям - наполовину. Для зручності встановлення клізми МІКРОЛАКС® дітям до 3 років на аплікатор нанесена позначка, що відповідає необхідній глибині введення у пряму кишку.

Як діє МІКРОЛАКС®?

Як діє проносний засіб МІКРОЛАКС®? Препарат Мікролакс з високим профілем безпеки впливає на калові маси, що створюють «затор» у прямій кишці, не проникаючи при цьому в інші відділи шлунково-кишкового тракту. Після введення засобу комплекс активних речовин препарату (натрію цитрат, натрію лаурілсульфоацетат і розчин сорбітолу) допомагає розм'якшити щільні калові маси, надати проносний ефект і м'яко усунути запор.

1 Згідно з інструкцією для застосування лікарського засобу МІКРОЛАКС® діюча речовина - натрію цитрат - витісняє зв'язану воду, яка міститься в калових масах. Процес витіснення зв'язаної води хімічним і механічним способами називається пептизацією. Збільшення кількості води за рахунок пептизації та розрідження сприяє пом'якшенню калових мас і полегшує випорожнення кишечника

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією та проконсультуватися з лікарем. РУ № UA/15636/01/01 від 01.12.2016, наказ МОЗ №1299