Skip to main content

Властивості і застосування сафлорової олії

Сафлорова олія здобуло повагу людства в далекій давнині.

carthamus_tinctorius_saflore.jpg

Згадка про сафлор, що ріс на щедрій індійської землі, присутня в старовинних словниках стародавньої санскритської мови. А засушені квіти цієї дивної рослини, яку ще називають диким шафраном, значаться у списку знахідок археологів, які працювали на розкопках єгипетських пірамід. Про сафлор було також відомо у Стародавній Греції та на Африканському континенті. Набагато пізніше про рослину і чудодійну олію, приготовану з її насіння, дізналися у Європі.

Бурхливий розвиток косметологічної промисловості поступово привів виробників до необхідності пошуку більш дешевих хімічних замінників натуральних інгредієнтів, і сафлорова олія в через свою дефіцитність стала використовуватися вкрай рідко. Французька торговельна марка LE PETIT MARSEILLAIS® (Маленький Марселець®) у своїй серії по догляду за волоссям відроджує забуті традиції використання цінних натуральних рослинних олій.

 

Неповторний склад

Сафлорова олія - джерело багатьох насичених жирних кислот: лінолевої, стеаринової, олеїнової, пальмітинової та ін. Крім того, продукт багатий на вітаміни K та E, похідні серотоніну, які відомі своїми відновлювальними, антиоксидантними та омолоджувальними властивостями. Незважаючи на досить «жирний» склад, олія вбирається у шкіру практично моментально, не створюючи плівки на поверхні шкіри. Щоб зберегти всю користь продукту, обробка насіння проводиться тільки методом ручного холодного віджимання.

Корисні властивості

У косметології сафлорова олія використовується як самостійно, так і в якості інгредієнта у складі ефективного курсу лікування волосся, ослабленого або пошкодженого фарбою, хімічною завивкою та іншими «агресивними» маніпуляціями або просто за своєю природою є тонким і сухим. Продукт добре вбирається у шкіру, сприяє утриманню в ній вологи. Адже саме проблема зневоднення епідермісу так часто виникає після проведення озвучених процедур. Крім того, олія дикого шафрану може сприяти підтримці хорошого стану шкіри голови.

Щоб ваше волосся «ожило» і набуло приємної м'якості та здорового блиску, LE PETIT MARSEILLAIS® пропонує скористатися спеціальною серією продуктів для догляду. Це шампуні й кондиціонери інтенсивної відновлювальної дії, а також LE PETIT MARSEILLAIS® Маска для пофарбованого волосся «Лохина і сафлорова олія» 300 мл.