Skip to main content

LE PETIT MARSEILLAIS® Посміхнись з природою Провансу!

Про продукти по догляду за тілом та волоссям LE PETIT MARSEILLAIS®

У Франції розуміються на прекрасному. Це батьківщина модних тенденцій, гурманських рецептів, витонченого вина, досконалої косметики та парфумерії. Одна з останніх тенденцій в індустрії краси — курс на природність і натуральність. Француженки із задоволенням сповідують ці принципи догляду за собою.

Стати трохи француженкою тепер можуть жінки й дівчата з України, у цьому допоможе лінія косметики LE PETIT MARSEILLAIS® / «Марселець».

Ця марка французька за походженням і духом. Косметика з'явилася на півдні Франції в кінці 80-х років минулого століття. Усе починалося з випуску мила у формі кубиків — найбільш популярної і традиційної в ті часи косметики для щоденного догляду.

У сучасних продуктах марки LE PETIT MARSEILLAIS® збережена частинка минулих днів — упаковка засобів виконана в дизайні, що нагадує шматочки марсельського косметичного мила.

До лінійки входять і гелі для душу, і шампуні для волосся. Але, головне, не дивлячись на бурхливий розвиток промисловості й індустрії краси, творці марки залишаються вірні традиціям і використовують у рецептах натуральні екстракти. Завдяки дотриманню таких засад гель для душу LE PETIT MARSEILLAIS® заслужено вважається у Франції одним із найулюбленіших засобів із догляду за тілом. Шампунь LE PETIT MARSEILLAIS® дозволить ефективно дбати про волосся в міру необхідності, зберігаючи їх здоровими та сяючими. Кожне прийняття душу або ванни з цими засобами занурить вас в атмосферу сонячного ароматного літа, яке, завдяки натуральним букетам, може тривати цілий рік.

Виробник уважно відбирає та комбінує природні складові, удосконалюючи старовинні рецепти краси з Провансу. Аромати, оптимізм, користь і ніжність у кожній краплі — косметика LE PETIT MARSEILLAIS® подарує вам приємні хвилини та внесе в повсякденне життя ноту французької вишуканості.