Skip to main content

JOHNSON'S® для дітей - Експертний догляд для кожного віку

Косметика для дітей JOHNSON'S®

Уже понад століття батьки довіряють догляд за своїми дітьми JOHNSON'S® Дитяча косметика.

Завдяки нашим широким науковим знанням та експертизі, JOHNSON'S® Дитяча косметика завжди пропонує батькам у всьому світі тільки найбільш передові рішення у своїй галузі, такі як запатентована формула НЕМАЄ БІЛЬШЕ СЛІЗ (NO MORE TEARS®) і єдиний у світі клінічно підтверджений режим ПЕРЕД СНОМ, який сприяє більш міцному й тривалому сну малюка1,2.

Саме тому JOHNSON'S® Дитяча косметика є однією з найшанованіших і експертних марок засобів у категорії з догляду за дитячою шкірою в 173 країнах світу.

Ми віримо, що догляд за шкірою — чи то купання, чи масаж або зміна підгузка — це не тільки обов’язкові гігієнічні процедури, але також чудова нагода для спілкування з дитиною.

Адже ваш малюк завжди заслуговує на більше. Більше любові. Більше ніжності. Більше уваги.

Купання, масаж, зміна підгузка — все це завжди більше, ніж просто гігієна або догляд.

Це час для зростання та розвитку вашого малюка!

Разом із JOHNSON'S® Дитяча косметика.

  1. Mindell, JA.Cпати всю ніч як немовлята, малюки та їхні батьки можуть отримати добрий сон вночі; переглянуте видання, 2005, Chapter 5 – Bedrooms, Bedtimes, and Bedtime Routines, p.75-92
  2. Поліпшення дитячої поведінки під час сна через використання продукту для персонального догляду. Benjamin Wiegand PhD, Jodi Mindell PhD, Johnson&Johnson Consumer, 28th July 2006