Skip to main content

Гексорал®

Біль в горлі - один з перших проявів застуди. Біль при ковтанні, першіння, охриплість - всі ці симптоми можуть проявлятися при фарингіті, ангіні (гострому тонзиліті), ГРЗ та ряді інших захворювань верхніх дихальних шляхів. Для лікування краще застосовувати комплексний підхід, що включає вплив безпосередньо на область ротоглотки.
 
Важливою складовою лікування хвороб, що супроводжуються болем у горлі, є зрошення слизової ротоглотки. У цій області добре зарекомендував себе ГЕКСОРАЛ®, спрей для ротової порожнини 0,2 %, - препарат з протимікробною і протигрибковою дією, здатний боротися з хвороботворними мікроорганізмами, що розмножуються на слизовій горла під час захворювання.*
 
ГЕКСОРАЛ®, спрей для ротової порожнини 0,2 %, - це лікарський препарат, що містить прозору безбарвну  рідину з ароматом мяти. Діюча речовина ГЕКСОРАЛ®, спрей для ротової порожнини 0,2 %, - антисептик Гексетидин, який допомагає лікувати захворювання горла, борючись з основною причиною захворювання - інфекцією. Щоб зняти неприємні відчуття і вилікувати хворе горло, необхідно зрошувати ротоглотки дорослим і дітям від 6 років до трьох разів на день після прийому їжі. Перед застосуванням обов’язково слід проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з інструкцією.

Гексорал® Лорсепт, льодяники, — антисептичний комбінований препарат для місцевого застосування при інфекційних захворюваннях горла, який допомагає полегшити біль у горлі та сприяє одужанню**. Амилметакрезол, який входить до складу препарату, забезпечує бактерицидну дію. Натуральні лікувальні добавки, які входять до складу препарату, зменшують больові відчуття у горлі, надають пом'якшувальну дію на слизову оболонку.

Гексорал® Лорсепт за рахунок Амилметакрезола і другого компонента 2,4-дихлорбензилового спирту перешкоджають приєднанню вторинної бактеріальної інфекції при вірусних захворюваннях верхніх дихальних шляхів.

ГЕКСОРАЛ® спрей для ротової порожнини 0,2%, по 40 мл в алюмінієвому балоні; по 1 балону в картонній упаковці. РП № UA/7714/01/01 від 13.05.2020.

ГЕКСОРАЛ® ЛОРСЕПТ ЗІ СМАКОМ ЧОРНОЇ СМОРОДИНИ льодяники № 8. РП № UA/2176/01/01 від 11.12.2019.

ГЕКСОРАЛ® ЛОРСЕПТ ЗІ СМАКОМ АПЕЛЬСИНА льодяники № 16. РП № UA/2173/01/01 від 11.12.2019.

ГЕКСОРАЛ® ЛОРСЕПТ ЗІ СМАКОМ ЛИМОНА льодяники № 16. РП № UA/2174/01/01 від 11.12.2019.

ГЕКСОРАЛ® ЛОРСЕПТ ЗІ СМАКОМ МЕДУ ТА ЛИМОНА льодяники № 8. РП № UA/10278/01/01 від 11.12.2019.

МАЮТЬСЯ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЬ З ЛІКАРЕМ ТА ОЗНАЙОМИТИСЬ З ІНСТРУКЦІЄЮ.

* Згідно з інструкцією.
** Гексорал Спрей знижує активність вірусів та бактерій, сприяючи лікуванню болі в горлі.