Skip to main content

Креми, лосьйони та інша косметика для молодої шкіри

Щоб якомога довше зберігати свою привабливість і красу, рекомендується починати стежити за собою і користуватися спеціальною косметикою з юних років. Необхідно пам'ятати, що для кожного вікового періоду застосовні різні способи догляду за зовнішністю. Молодою шкіра вважається від 15 до 25 років. На цьому етапі догляд за нею полягає в боротьбі з недоліками, захисті і профілактиці старіння. Іноді буває складно вибрати кращу косметику для молодої шкіри серед усього різноманіття пропонованих засобів. Для початку потрібно визначитися, навіщо вона потрібна і яким буде ефект від її застосування.

Молода шкіра і етапи догляду за нею

Очищення. Цю процедуру необхідно проводити два рази на день. Під час вечірнього оброблення шкіра очищується від бруду, а також засобів макіяжу. Вранці ж ми усуваємо речовини, що виділяються організмом за ніч. Крім того, в процесі очищення шкіра позбавляється відмерлих клітин верхнього рогового шару епідермісу.

Тонізація. Цей етап догляду спрямований на усунення залишків миючих і очищувальних засобів, залишків відмерлих клітин і надлишків жиру. У цієї процедури може бути додатковий ефект, що залежить від речовин, що входять до складу косметики. Тонізуючий лосьйон може живити, зволожувати, стягувати пори, а також дезінфікувати шкіру.

Зволоження. До основних цілей цієї косметичної процедури відносяться наповнення рогового шару епідермісу вологою і нормалізація водного балансу. Необхідно постійно підтримувати рівновагу між вологою, що надходить на поверхню обличчя і випаровується з неї. Регулярне зволоження рекомендується для усунення лущення і сухості шкіри, що дасть змогу запобігти появі передчасних зморшок.

Застосування косметичних засобів для молодої шкіри1

Для нормальної шкіри. В цьому випадку для вмивання доцільно використовувати гель, пінку або спрей. Один раз у тиждень для глибокого очищення зазвичай рекомендують застосовувати гоммаж. Не варто нехтувати застосуванням зволожувального крему для молодої шкіри, а також різних масок з ефектом глибокого зволоження. Для підтримання водного балансу під час сну застосовується зволожувальний нічний крем.

Для жирної та комбінованої шкіри. В цьому випадку для вмивання рекомендується використання гелю або пінки. Посилити ефект допоможе застосування скрабу, гоммажу або маски з білої глини два рази в тиждень при відсутності запальних процесів, подразнення на шкірі. Для тонізації необхідно використовувати лосьйон, тонік або іншу косметику, яка звужує пори. Крем, емульсія або маска застосовуються для живлення і зволоження. Усунути вади можна за допомогою нічного крему для молодої шкіри.

Для сухої шкіри. При очищенні сухої і чутливої молодої шкіри застосовується молочко або вершки для демакіяжу. Використовувати гоммаж потрібно не частіше одного разу на два тижні. При виборі тонізуючого засобу перевагу варто віддати лосьонам і тонікам, що не містять спирту. Суха шкіра потребує посиленого живлення, тому зволожувальний крем необхідно використовувати два рази в день. Ефекту моментального зволоження можна досягти за допомогою спрею для обличчя. Для заспокоєння і зняття подразнення доцільно застосовувати нічний крем для молодої шкіри обличчя.

Основні компоненти косметики для молодої шкіри

Витяжка з вівсяних пластівців. Цей натуральний інгредієнт входить до складу живильних масок, очисних косметичних засобів, кремів для молодої шкіри. Хімічний склад вівсяного зерна містить важливі для здоров'я елементи: магній, калій, фосфор, залізо, хром, фтор, марганець, йод.

Пророщена пшениця. Цей компонент виконує кілька функцій. Косметика, що містить висівки, сприяє очищенню. Олія, отримана з паростків пшениці, має хороший живильний і вітамінізуючий ефект. Вона часто використовується в кремі для обличчя. Зародки пшениці - кращий каталізатор обмінних процесів шкіри.

Мед. При використанні цього інгредієнта ефект очищення і живлення очевидний. Мед чинить очисну, пом'якшувальну і живильну дію, а також знімає запалення шкіри і вбирає шкірні виділення.

Дріжджі. Цей компонент містить багато поживних речовин - білки, вуглеводи, амінокислоти, мінеральні мікроелементи і різні ферменти. Крем і маска, що містять у собі дріжджі, сприятливо впливають на колір обличчя та еластичність шкіри.

Оливкова олія. Цей інгредієнт унікальний тим, що у великій кількості містить сквапен, що служить для зволоження. Також до складу оливкової олії входить залізо, кальцій, мідь, вітаміни А, D, Е. Має відновлювальні та зволожувальні властивості. Оливкову олію можна виявити у складі багатьох захисних кремів.

Яєчний жовток. Цей інгредієнт є хорошим полівітамінним комплексом. До складу жовтка входять вітаміни А, В, Е, D та РР. Завдяки ненасиченим кислотам, що містяться у ньому, шкіра отримує живлення і зволоження. Маски і креми на основі яєчного жовтка підходять усім типам шкіри.

Саліцилова кислота. Цей інгредієнт чинить відлущувальний і антисептичний ефект. Крім відлущування знімає запалення, має підсушувальну дію, застосовується у дерматології для лікування вугрового висипу, псоріазу, демодекозу і деяких інших захворювань шкіри.

Крем для захисту шкіри в будь-який час року

Крем для теплої пори року. Шкіра під впливом ультрафіолетових променів схильна до зневоднення. Якщо не боротися з цим за допомогою кремів та інших косметичних засобів, то шкіра старіє швидшими темпами: проявляються зморшки, втрачається пружність і еластичність. Інтенсивний сонячний вплив сприяє лущенню. Для захисту шкіри під час сонячної активності рекомендується користуватися кремами для молодої шкіри з SPF-ефектом.

Крем для холодної пори року. Для захисту молодої шкіри в холодну пору року розроблена косметика, дія якої спрямована на збереження вологи і насичення вітамінами. В якості захисного засобу передбачається використання живильного крему, який застосовується для запобігання лущенню. Вплив низької температури легко усунути за допомогою правильно підібраного захисного крему.

CLEAN & CLEAR® для молодої шкіри

Компанією CLEAN & CLEAR® випущена ціла гама косметичних засобів для молодої шкіри. Ми пропонуємо косметику для молодої шкіри, розроблену для захисту, живлення, зволоження, а також боротьби з вадами. У нашій лінійці представлені гелі для вмивання, скраби, лосьйони та емульсії, які підходять для глибокого очищення і профілактики акне, чорних цяток, усунення жирного блиску та інших проблем підліткової шкіри.

1 - ці рекомендації не замінюють необхідність консультації косметолога для визначення типу шкіри та індивідуального підбору режиму догляду за шкірою