Skip to main content

Запитання та відповіді

Щоденні серветки CAREFREE® допомагають зберігати почуття чистоти і свіжості кожного дня за будь-яких обставин. Тут ви знайдете відповіді про те, як це відбувається.

 1. Навіщо жінки користуються щоденними серветками?

  Щоденні серветки дають змогу зберегти відчуття свіжості і чистоти та не думати про можливі проблеми гігієни впродовж дня. Багато жінок користуються ними щодня. Ось основні причини для цього: звичайне щоденне потовиділення, вагінальні виділення, щоденний захист білизни, тривалий час поза домом або подорожі. Просто спробуйте щоденні серветки CAREFREE® та відчуйте, як вони допоможуть зберегти свіжість упродовж всього дня!

 2. Що таке вагінальні виділення?

  Зазвичай кожна жінка помічає білі виділення з піхви в період між менструаціями. Це нормально. Кількість таких виділень може бути різною. Упродовж гормонального циклу їх характер трохи змінюється. Перші два тижні після менструації виділення майже прозорі. До середини циклу (через 1-2 тижні після початку менструації) вони стають більш рясними. Ближче до початку наступної менструації вони набувають кремового білого відтінку. Якщо виділення змінюють свій колір або запах чи з'являється свербіж або відчуття печіння в інтимній зоні, зверніться до лікаря, тому що це може свідчити про інфекцію.

 3. Чим щоденні серветки відрізняються від прокладок для критичних днів?

  Зазвичай щоденні серветки коротші, тонші та вужчі, ніж прокладки для критичних днів, та зручні для використання кожного дня. Вони вбирають вологу і щоденні виділення та тому відмінно зберігають почуття чистоти і свіжості у дні між менструаціями. Прокладки для критичних днів призначені для вбирання менструальних виділень, і тому вони товщі, довші та ширші, ніж щоденні серветки.

 4. Який тип щоденних серветок CAREFREE® підходить мені?

  Існує кілька видів щоденних серветок, призначених для різних цілей. Деякі серветки дуже тонкі та гнучкі, деякі довші і можуть вбирати більше виділень. Наприклад, щоденні серветки CAREFREE® FLEXIFORM™ ідеально адаптуються до різних форм білизни: до звичайних трусиків чи трусиків стринг/танга. Щоденні серветки CAREFREE® ALOE містять натуральний екстракт алое і дають змогу шкірі дихати.

Щоб зрозуміти, що краще підходить вам, познайомтеся з асортиментом щоденних серветок CAREFREE® чи скористайтеся системою пошуку продукту.